Ekonom přes SMS

Pošlete do úterý 22:00 SMS ve tvaru: EKONOM JMENO PRIJMENI ULICE CP OBEC PSC na číslo 90211 a časopis Ekonom vám doručíme až domů. Přečtěte si více o službě.

Cena SMS služby včetně doručení výtisku je 49 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha.

Před několika lety měli ohromné problémy lidovci, a dokonce jim hrozil prodej stranické centrály, pražského paláce Charitas.

Po prohraných volbách v roce 2013 upadla do dluhů i ODS a musela drasticky šetřit, zbavovat se lidí a stěhovat na levnější adresy. Teď se v ohromných problémech ocitla ČSSD. K dvousetmilionovému dluhu se nyní přidává dalších 337 milionů korun, které musí po prohraném soudu vyplatit advokátu Zdeňku Altnerovi. Ten jí totiž před 16 lety vysoudil hlavní zdroj stranických financí, Lidový dům.

Sociální demokraté budou znovu žádat o úvěr, asi i propouštět a možná jim stejně nezbude než začít rozprodávat majetek. Z politiky sice nezmizí, ale dost možná, že i oni už mají své nejlepší dny za sebou.

Klikněte na infografiku pro zvětšení:

null

Objednejte si nové číslo Ekonomu přes SMS . Ke stažení je také v nových aplikacích Ekonomu na iPadu, iPhonu a zařízeních se systémem Android.

Související