Během velkého rozhovoru pro aktuální číslo Ekonomu se Hušák ostře vymezuje i vůči novinářům; je přesvědčený, že v době "kauzy Sazka" psali lži a byli za ně placení. S úctou ale zmiňuje dva žurnalisty, kteří v jeho očích obstáli. Jména neuvádíme: Hušákův "polibek smrti" by jim nejspíš radost neudělal…

Z povídání o tom, jak znal obsah "zítřejších" novin, jak mu informátoři posílali koncepty chystaných článků o Sazce nebo jak (ne)platil za informace z redakcí, je člověku téměř zle. Byť neví, nakolik jsou tato slova pravdivá a nakolik jde o chvástání mající dokreslovat aureolu mocného muže.

Jisté je jedno – Aleš Hušák neodpouští. Během rozhovoru říká, že nezapomněl na žaloby, které na něj podali odpůrci. A že má ještě čas úder vrátit. Mnozí Hušákovi soupeři ostatně už dnes musí mít špatné spaní při čekání na jeho "beletristickou" knihu, ve skutečnosti alegorii na kauzu Sazka.

Datum jejího vydání neznáme. Přinášíme tedy alespoň předkrm v podobě rozhovoru s Alešem Hušákem.

obalka Ekonom 2015 42- Čím se dnes živí Aleš Hušák?

- Kolika žalobám musí čelit?

- A jakým způsobem se dostával s předstihem k informacím z médií?

Odpovědi najdete v aktuálním čísle týdeníku Ekonom. Nové číslo Ekonomu si můžete koupit i přes SMS. V elektronické podobě je k dostání také na iPadu, iPhonu a tabletu Samsung.

Související