Francouzsko-česká obchodní komora na slavnostním večeru v Podolské vodárně ocenila průmyslové firmy za spolupráci se středními školami. Do soutěže se přihlásilo celkem 32 projektů z různých koutů Česka.

V kategorii velkých firem zabodovala strojírenská společnost Vítkovice Machinery Group Jana Světlíka, která provozuje vlastní podnikovou školu. Mezi malými a středními podniky uspěla firma Elkovo Čepelík, vyrábějící svítidla. Ta pomohla vytvořit elektrolaboratoř a vzdělávací centrum na SPŠ strojní a elektrotechnické v Liberci. Mezi členskými společnostmi Francouzsko-české obchodní komory uspěla firma Latecoere Czech Republic, vyrábějící komponenty do dopravních letadel. Porota ocenila zavedení dlouhodobých praxí studentů i pořádané exkurze.

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.