Pracuji se svým týmem přes 20 let v oblasti inovací. Získali jsme zkušenosti z více než dvou set velkých organizací a korporací i menších firem, ve třetině z nich jsme vykonali detailní analýzu potenciálu a v ostatních jsme řešili definované projekty v oblasti inovace podnikatelských modelů, podnikových procesů, výrobků nebo služeb. S některými výsledky této práce vás chci seznámit.

Nejprve si ujasněme pojmy menší a velké firmy. Za menší firmy považuji společnosti, které v mezičase vyrostly počtem lidí na několik set a jejich obraty jsou v miliardách korun, ale zachovávají si charakter společnosti, která není svázaná směrnicemi a je v nich cítit silnou osobnost a pečeť majitele. Za korporace považuji v tomto příspěvku velké, nadnárodní společnosti, které mají často inovační aktivity koncentrované hlavně v centrálách, pracují v nich v různých zemích tisíce lidí, kteří jsou organizovaní za pomoci různých standardů a "nejlepších praktik" v hierarchických strukturách.

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.