Luxusní rezidenční projekt, který vznikl citlivou rekonstrukcí secesních domů. Unikátní přestavba nepoužívaného plynojemu na multifunkční budovu s hlavním sálem pro 1500 diváků v areálu národní kulturní památky Dolní Vítkovice. A také velkorysý projekt vznikající na místě bývalé budovy Rudého práva v širším centru Prahy. Takoví jsou letošní vítězové soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit. O nominaci se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2012. "Letošní počet nominovaných opět přesáhl čtyřicítku, což lze vnímat jako signál oživení trhu. Kromě kategorie Rezidenční projekty, kde byla patrná dominance hlavního města, porota hodnotila projekty z celé České republiky," říká předseda poroty Tomáš Drtina. Týdeník Ekonom na následujících stránkách nabízí přehled vítězných projektů včetně zdůvodnění verdiktu odborné poroty.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.