Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Letošní udělování cen americké filmové akademie Oscar ukázalo, že staré pořádky v Hollywoodu se mění. Tradiční studia definitivně dohnali nováčci: Netflix a Amazon.

Světovému on-line obchodnímu domu, který v rámci divize Amazon Studios točí filmy a za měsíční poplatek je nabízí ke sledování na portálu Prime Video, se podařilo získat první dva Oscary už předloni. Letos dosáhl nominace pro jeden film, ale neuspěl. Netflix, jenž se z půjčovny DVD změnil v on-line videotéku a filmového producenta, se do soutěže o Oscary probojoval až letos se třemi snímky. Celkem získaly čtyři Oscary. Vzhledem k počtu nových filmů, které obě společnosti chystají, budou další sošky nejspíš přibývat.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.