Co mají společného exsenátorka a místostarostka Prahy 10 za zelené Ivana Cabrnochová, exstarostka Prahy 3 za TOP 09 Vladimíra Hujová či končící starosta Prahy 10 za ČSSD Vladimír Novák? Poté, co neuspěli v primárkách ve svých "rodných" stranách, se rozhodli kandidovat za hnutí Starostové pro Prahu, jež vede advokát Karel Fischer.

Ten se pokouší zachránit uvadající hnutí, které se pokoušelo dostat do zastupitelstva již před čtyřmi lety, kdy jej ovládla rodina developera Radima Passera v čele se starostou Kolodějí Zbyňkem Passerem. Jimi vložené miliony ale nepomohly − strana získala jen něco málo přes dvě procenta hlasů. "Pochopili jsme, že spojení s jednou finančně silnou osobou nebylo správné. Nasliboval, kolik sežene peněz, ale zůstaly dluhy," konstatuje nový předseda, podle něhož se prý hnutí již Passerovců zbavilo.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.