Na webu ekonomického týdeníku se sluší připomenout, že se zcela vážně a dlouze rozebírá i to, jaký vliv na akcie ManU to bude mít. O něco nevázanější pohled nabízí skotský komik Brian „Limmy“ Limond (@DaftLimmy). „Nejdřív umře Thatcherová, pak rezignuje Ferguson. Někde sedí Liverpoolan s lampou a zbývá mu ještě jedno přání.“

 

 

Novináře a spisovatele Olivera Bullougha (@OliverBullough) zase inspirovalo dlouholeté vládnutí Sira Alexe k paralele s ruskou politikou, kde také mají někteří lidé tendenci zůstávat hodně dlouho u vesla. „Trenérem Manchesteru United bude příští čtyři roky Dmitrij Medvěděv a pak si svůj džob vezme zpátky Alex Ferguson.“

 

 

Jen o málo menší zájem než odchod S.A.F. do penze poutá debata o imigraci. Živě proudí nejen v Evropě, ale i ve Spojených státech. Odborník na start-upy a rozvíjející se trhy Javier Santiso (@JavierSantiso) předkládá dost přesvědčivý argument pro. „Síla diaspor. V Sillicon Valley má 44 procent start-upů zakladatele přistěhovalce.“

 

 

Ekonomka Megan Greeneová (@economistmeg) ví o Řecku a celé eurokrizi docela dost. Tenhle odkaz na klip, který si hraje s rozšířenou představou o líném Řekovi, stojí za pozornost.

 

 

A jestli si někdo všiml, na co upozorňuje tento odkaz, tak se může počítat mezi velké znalce. Důstojník Hvězdné flotily William Riker měl (má?) mnoho význačných vlastností, ale tahle většině lidí utíkala. „Proč jsem si nikdy nevšiml, že si velitel Riker sedá takhle!?!?!“ ptá se Tim Norton (@norton_tim). Také se ptáme...

 

Související