Třicátník Tomáš Čupr není typickým internetovým podnikatelem. Dokonce je na tuto komunitu v Česku alergický. "Vypěstoval jsem si vůči těmto lidem určitou zdravou averzi. Je jich asi sto nebo sto padesát, scházejí se na konferencích a mají pocit, že mohou do všeho mluvit a všechno komentovat. A přitom přehlížejí, že třeba jejich vlastní byznys má problémů víc než dost," říká.

Ale to je jen poznámka na okraj či na vysvětlení přestřelek, do kterých se Tomáš Čupr často pouští se svými kritiky v sociálních médiích. On sám tyhle slovní bitvy nebere nijak fatálně. "Oni se vyjadřují ke mně, já jim to vracím zpátky. Žádný velký problém," říká. A dodává: "Ti, kteří mě znají, vědí, že nejsem zlý ani arogantní člověk."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.