Tradiční média nepatří do šrotu. Podle mnohých pozorovatelů to prokázala reportováním o bostonské tragédii. Ano, Twitter, Facebook a další sociální média byla rychlejší, ale všichni stejně čekali, až jimi šířené útržkovité informace dají profesionální novináři do souvislostí. "Byl to týden, kdy byla vaše víra ve velká média zpochybněna, potrestána, znovuobnovena a - v některých případech - se jí dostalo zadostiučinění," napsal na Twitteru známý reportér sledující média David Carr. Skeptičtější, bohužel však rovněž pravdivý pohled nabídl tamtéž sloupkař Matthew Ingram: "Spousta lidí se raduje, jak to tradiční média zvládla a sociální nikoli - ale zaplatí si předplatné na webu deníku Boston Globe?"

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.