Novou rektorkou Vysoké školy obchodní v Praze se stala Jaroslava Durčáková (71). Žena, která byla v letech 2000-2006 rektorkou Vysoké školy ekonomické v Praze, chce ve své nové úloze podstatně rozšířit nabídku oborů, které je možné na VŠO studovat.

Jsou dnešní studenti ekonomie či příbuzných oborů jiní než před deseti lety?

I před deseti lety byli studenti vynikající, průměrní a ti, kteří prostě chtěli školou jen projít. Zdá se mi, že už není takový hlad po získání vědomostí z ekonomických a manažerských oborů. Na druhé straně dnešní studenti mají spoustu možností studovat v zahraničí. Získávají tak nejen další vědomosti a dovednosti, ale také lepší jazykovou kompetenci, větší sebedůvěru a v neposlední řadě také větší toleranci.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.