Jak podle vás ovlivňuje Andrej Babiš z pozice politika, ministra, podnikatele a vlastníka médií českou společnost? Pociťujete to nějak osobně?

Jak podle vás ovlivňuje Andrej Babiš z pozice politika, ministra, podnikatele a vlastníka médií českou společnost? Pociťujete to nějak osobně?

Petr Kocian
Petr Kocian
ředitel klinik DuoVize a NeoVize
Pan Babiš se snaží řídít ČR jako divizi Agrofertu. Je mi smutno ze strachu, který je zde cítit od diskutujících a projevujících se i absencí příspěvků. Už zase máme strach vyjádřit názor. Cítím se ohrožen a obávám se o naši svobodu.
Jakožto ministr financí a člověk zodpovědný ve vládě za výběr daní, dělá podle mého názoru pan Andrej Babiš dobrou práci.
Vítězslav Bican
Vítězslav Bican
ředitel Channel Crossings
Jeho posedlost kontrolou a absolutní nedůvěra se zatím negativně projevují v opatřeních, která prosazuje vůči podnikatelům. Pokud ale dojde k vytvoření populistického mocenského spojení s prezidentem, bude to opravdu zlé. Snad to voliči odhalí.
Martin Hutař
Martin Hutař
jednatel ve společnosti PRO-BIO
Bohužel hodně. Koupit si média a dušovat se, že nechci ovlivňovat veřejné mínění, je pro mne horší než dotace na čápy a jejich hnízda. Obhajoba biopaliv nemá podnikatelskou logiku! O růstu nákladů státu a byrokracie pod taktovkou podnikatele ani nemluvě.
Čtu denně jeho Lidové noviny a informace jsou objektivní. Z ministra mírné zklamání, očekával jsem razantní snižování rozpočtového schodku. Zřejmě využívá rozpočet pro řízení vztahů v koalici. Politik - velké zklamání. Čapí hnízdo, dotace a lži.
Myslím si, že A.B. má pozitivní vliv nejen na jeho resort, ale na celou vládu, která tak je nucena víc pracovat a méně politikařit. Celá vláda, byť je vedena premiérem bez korporátních zkušeností, tak vykazuje prvky normálně fungující organizace.
Martin Lipert
Martin Lipert
zakladatel eReading.cz, CEO v Team Business, s.r.o.
Víc než z Babiše mi je zle už jen z Policie ČR. Posledním hitem je divadelní představení Čapí dotace s Milošem, aneb šmelina do 50 000 000 Kč nestojí za řeč. Vážení spoluobčané, dotační podvod do 50 mil. je v pořádku, ale pozor v obchodech nad 5000 Kč.
Šárka Litvinová
Šárka Litvinová
spolumajitelka společnosti Asiana
Pozitivně.
Kvido Štěpánek
Kvido Štěpánek
majitel firmy Isolit-Bravo
Napsal jsem na to téma krátký blog:

http://neovlivni.cz/?s=kvido+%C5%A1t%C4%9Bp%C3%A1nek

Pro případné zájemce.
Související