reklama
reklama
Byznys Echo / Respondent

Richard Baar

CEO a zakladatel společnosti Daktela
Odpovědi respondenta

Vánoce ve vaší firmě

Pandemie ovlivnila způsoby, jak budou podniky děkovat svým zaměstnancům za práci v uplynulém roce. Jak letos řeší vánoční dárky a večírky vaše firma? Jak bude lidem dárky doručovat, pracují-li z domova?
Ani v této složité době nezapomínáme na naše zaměstnance a obchodní partnery. Jak je v Daktele již tradicí, můžou se všichni těšit na malé firemní překvapení, samozřejmostí jsou také zaměstnanecké bonusy, protože letošní rok byl navzdory celkové situaci pro nás velmi úspěšný.
Mrzí mě, že se letos nepotkáme na vánočním večírku, vše si ovšem společně vynahradíme na prvním teambuildingu až pandemie skončí. A v Daktele nezapomínáme ani na ty, kteří neměli tolik štěstí v životě, jako například děti v dětských domovech. Nejenom těm z naší firemní sbírky pořídíme a zašleme dárky pod stromeček.

Česko země koronaviru

Česko se zařadilo mezi země s největším přírůstkem počtu případů onemocnění covid-19 na světě. Dominuje i ve statistikách úmrtí. Vnímáte to jako stigma při jednání s vašimi zahraničními partnery? Muže to podle vás do budoucna poškodit obraz České republiky?
Ve většině případů jsou naši partneři z Evropy, kde se víceméně všechny země potýkají s pandemií, takže zatím jsme nezaznamenali žádné negativní reakce na současnou situaci v České republice. Nicméně je třeba říct, že sektor telekomunikací není pandemií tak ovlivněn jako jiné sektory služeb nebo výroby. Pokud se ale jedná o Českou republiku, je velmi důležité aktuální situaci rychle vyřešit a nárůst pandemie zastavit, jinak to určitě bude znamenat celkové omezení obchodu, což následně bude mít dopad na všechny služby u nás včetně telekomunikací.
1
reklama