reklama
reklama

Byznys s vodou

Měla by podle vás vodovody a kanalizace v Česku provozovat města a obce nebo soukromé společnosti?
Pokud vím, tak většinu sítí dříve města a obce vlastnily. Prodej nebo pronájem byla chyba a korupce. Určitě jsem pro města , ale aby se to neopakovalo.

Investiční byt

Jaký průměrný roční výnos by vás v současné době nalákal ke koupi bytu na investici?
Právě jsem se rozhodl byty v Praze prodat. Reálný výnos je 2-2,5 % a to utržené peníze za prodej jdou zhodnotit lépe.

Je protikuřácký zákon ohrožením svobody?

Kuřáci si v restauracích a dalších pohostinských zařízeních od konce května příštího roku už zřejmě nezapálí. Úplný zákaz kouření přinese takzvaný protikuřácký zákon, který schválila sněmovna. Souhlasíte s tvrzením odpůrců zákona, kteří vytrvale tvrdí, že skrze něj dochází k ohrožení svobody?
Ano, jedním z mnoha.

Svět podle Trumpa

Jak hodnotíte volbu Donalda Trumpa jako nového prezidenta USA? Očekáváte, že se tato volba nějak dotkne buď vašeho byznysu, případně byznysu obecně?
Nevěděl jsem koho volit. Po shlédnutí informace na ČT24 jsem velmi rád že to tak dopadlo. A text byl : "Po informaci o vitězství Trumpa zkolaboval v Kanadě imigrantský web" ! No není to skvělá zpráva? Bude líp.

Sledujete bitvu o Bílý dům? Kterému z kandidátů byste dali svůj hlas?

V USA se konala druhá prezidentská debata mezi Hillary Clintonovou a Donaldem Trumpem. Vedle nebývalé hrubosti debaty se také hovoří o jménech významných amerických byznysmanů, kteří se netají svou konkrétní podporu. Peter Thiel (PayPal) podporuje Trumpa, Clintonovou například Tim Cook (Apple)....
Těžká volba. Asi jako volit mezi Konvičkou a Zemanem.
1 2 3 4 5 ... 10
reklama