reklama
reklama

Výběr daní

Ministryně financí Alena Schillerová slibuje proklientskou finanční správu. Co si pod tím představujete?
Představuji si symbiózu - rozumní vědí, že musí a chtějí daně zaplatit, ale přitom chtějí být váženými dodavateli peněz do státního rozpočtu a nikoli sprostými podezřelými.Tak do toho, paní Schillerová! Fandím Vám!Zatím se to ale nikomu nepodařilo..

Vláda Andreje Babiše

Pokud vláda Andreje Babiše získá ve sněmovně důvěru a začne vládnout, zlepší se podle vás podnikatelské prostředí v Česku?
Ano.

Zdražování hypoték

Kvůli zvyšování sazeb ČNB začínají zdražovat hypotéky, během tří let mohou měsíční splátky průměrné hypotéky vzrůst i o několik tisíc korun. Dělala/dělá podle Vás ČNB dostatečná opatření, aby hypoteční boom brzdila a úvěry na bydlení si nebraly i domácnosti, které se při růstu splátek mohou dostat...
Touhu po bydlení ve vlastním chápu, ale nemuselo by být za každou cenu v Praze. Mimo Prahu máte šanci stavět sami svépomocí za nižší náklady.

Zvyšování mezd

Plánujete ve vaší firmě v příštím roce zvyšovat mzdy? Pokud ano, o kolik? Bude přidávání plošné pro všechny zaměstnance, nebo individuální?
Ano,
plošně i individuálně, výši uvidíme.,

Jakou vládu chtějí podnikatelé?

Jakou vládu chtějí podnikatelé a proč? - Menšinovou vládu Andreje Babiše doplněnou o odborníky. - Koaliční vládu v čele s ANO 2011 ale bez Andreje Babiše. - Menšinovou vládu odpůrců ANO 2011. - Vládu, která by vzešla z předčasných voleb.
Proevropskou, proeurovou,stabiílní,ne ve vleku odborů.

Vliv sankcí vůči Rusku na byznys

Poznamenala váš byznys ukrajinská krize a následné sankce vůči Rusku, "zchudnutí" Rusů kvůli slabému rublu nebo odliv ruských turistů z Česka? Pokud ano, jak?
Nedpoznamenala. A i kdyby, držím se svého rčení: Freedom before Business!

Přísnost finanční správy

Pociťujete v posledních dvou letech větší přísnost finanční správy vůči firmám?
Ano, zaměřuje se paradoxně na solidní firmy, podezřelé organizace ponechává stranou.

Šlechtické tituly

Mají dnes ještě opodstatnění šlechtické tituly? Mělo by se české šlechtě vrátit právo je užívat?
Všechno už bylo krásně řečeno ostatními, nezbývá, než souhlasit.Titul je nepodstatný a záleží na člověku.

Tvrdší daňová správa

Víte, jak předejít případnému obvinění daňové správy, že se vaše firma zapletla do karuselového podvodu?
Dost dobře nechápu, jak by nás mohli obvinit, že jsme se zapletli, když jsme se nezapletli.Možná jedině, že bychom za někoho DPH museli zaplatit. A to je nesprávné, neboť nemáme žádné zákonné páky, zatímco stát je má a nevyužívá.,

Bydlení v Praze

Je podle vás správné, že se Praha kvůli výstavbě nových bytů rozrůstá "do polí", přestože v širším centru města existuje mnoho nevyužitých ploch a brownfielfů? Jak by se měla změnit strategie výstavby bydlení v metropoli?
Přednostěn využít brownfieldy-tak jsme to udělali při rozvoji naší firmy my.A nedostali jsmena to žádné dotace.
1 2 3 4 5 6 ... 18
reklama