reklama
reklama
Byznys Echo / Respondent

Libor Malý

zakladatel serveru Jobs.cz
Odpovědi respondenta

Česko za 30 let

Co dělat, aby Česko i za 30 let zůstalo vyspělým státem?
Pravda a láska musí v každém z nás, i v celé společnosti, stále vítězit nad lží a nenávistí, jinak bohužel nemáme šanci.

Je protikuřácký zákon ohrožením svobody?

Kuřáci si v restauracích a dalších pohostinských zařízeních od konce května příštího roku už zřejmě nezapálí. Úplný zákaz kouření přinese takzvaný protikuřácký zákon, který schválila sněmovna. Souhlasíte s tvrzením odpůrců zákona, kteří vytrvale tvrdí, že skrze něj dochází k ohrožení svobody?
Pokud jsme společnost primitivní, potom je. Pokud jsme společnost vyspělá, potom máme kapacitu dohlížet důsledků svých činů a v takovém případě není. Schválně, co se z ankety ukáže, jakou společnosti jsme :-)

Czech Republic, nebo Czechia?

České sportovní svazy řeší, zda zůstat u dlouhé a již zažité verze názvu státu Czech Republic, nebo začít užívat její kratší a označení Czechia. Téma je stále aktuální proto, že se blíží hokejové mistrovství světa a už brzy se začne připravovat výbava sportovců pro zimní OH v Jižní Koreji....
Czech Republic.

Je dobré o sobě říkat, jaká je naše forma a že nejsme nějaká gubernie či království kohosi.

Současná ekonomicky aktivní generace Y prý před penězi upřednostňuje volný čas a a naplňující práci. Vidíte to i ve své firmě? Co byste poradili jejím zástupcům, kteří u vás chtějí pracovat?

Tihle lidé odmítají "hloupou" práci direktivně řízenou "hloupým" nadřízeným. Já bych jim nabídl inspirativní a tvořivou kulturu, založenou na respektu a "osvíceném" leadershipu, kde všichni vědí smysl toho, co dělají a jak to pomáhá světu být lepší.
1 2 3 4
reklama